upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b7/...

Nasi nauczyciele w Irlandii

W związku z tym, że nasza szkoła realizuje projekt „Sport uczy i łączy” w  ramach: PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU SPOŁECZNEGO 2021-2027 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, nasi nauczyciele uczestniczą w mobilnościach w Irlandii i na Malcie.

W Dublinie były p. Katarzyna Gruzło-Łukasik oraz p. Aleksandra Drobek-Klimek. Codziennie uczestniczyły w zajęciach języka angielskiego, prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę CES – Centre of English Studies , Dublin. W czasie pobytu w Dublinie miały też możliwość poznać kulturę, tradycję oraz historię Irlandii.

Dzięki mobilności nauczyciele podnieśli swoje kompetencje zawodowe z języka angielskiego oraz mogli zwiedzić miejsca ważne dla historii oraz kultury Irlandii.