PROJEKTY SZKOLNE

 

  

   

 

ZNAJDŹ NAS NA

 

   

 

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE

V Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego 

Szkołą zapewnia ścisłą współpracę z GKS Jastrzębie S.A. Zajęcia sportowe realizowane są przez wykwalifikowana kadrę trenerską przy współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego w Katowicach. Nasi uczniowie biorą udział w obozach sportowych krajowych i zagranicznych. Poza treningiem piłkarskim zapewniamy udział w zajęciach rozwoju motoryki. Prowadzimy pomiary analizatorem składu masy ciała In Body oraz indywidualne testy funkcjonalne i motoryczne.
Szkoła realizuje naukę języka angielskiego z wykorzystaniem nowoczesnej metody SITA oraz umożliwia przygotowanie do państwowych egzaminów FCE, CAE (państwowy certyfikat znajomości j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym).

       

 NASI WYCHOWANKOWIE:

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 Mistrzostwa Sportowego

 

V Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego 

 

Technikum nr 2 w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II

 

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux