PROJEKTY SZKOLNE

 

  

   

 

ZNAJDŹ NAS NA

 

   

 

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE

Szkoła Podstawowa nr 2 Mistrzostwa Sportowego

Szkoła Podstawowa  2nr Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju, która w myśl porozumienia z klubem Akademia GKS prowadzi proces szkoleniowo – dydaktyczny dla zawodników na poziomie klas IV – VIII. W szkole uczy się i trenuje ponad 200 zawodników Akademii. Dla zapewnienia prawidłowego, profesjonalnego rozwoju młodych zawodników współpracujemy z trenerami piłki nożnej, instruktorami i trenerami przygotowania motorycznego, aerobicu, judo i pływania. Zawodnicy Akademii objęci są opieką lekarza sportowego, fizjoterapeuty i masażysty. Dla młodych zawodników prowadzone są też wykłady z zakresu odżywiania w sporcie i prawidłowej suplementacji.

Młodych zawodników uczymy nie tylko dążenia do zwycięstwa, ale również umiejętności współpracy w grupie, zaangażowania, wytrwałości, dążenia do wyznaczonych celów oraz szanowania wszystkich kolegów, trenerów, pracowników klubu i szkoły oraz przeciwnika. Zawodnicy Akademii uczestniczą w zgrupowaniach i obozach zimowych i letnich w Polce i za granicą. Biorą udział w licznych turniejach krajowych i międzynarodowych.

Dużą uwagę przywiązujemy do współpracy z rodzicami. Prawidłowa współpraca w relacjach zawodnik – trener – rodzic jest niezbędnym warunkiem osiągnięcia sukcesów młodych piłkarzy.

   

 

Obiekty na których realizujemy proces szkoleniowy:

Obiekty sportowe przy Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II

Obiekty sportowe MOSiR Jastrzębie przy ul. Kościelnej

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 Mistrzostwa Sportowego

 

V Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego 

 

Technikum nr 2 w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II

 

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux