Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Jastrzębiu-Zdroju jest szkołą z prawie 50 letnią tradycją. Oferujemy naukę w szkole, gdzie nikt nie znika w tłumie. Dajemy naszym uczniom poczucie bezpieczeństwa i jednocześnie uczymy ich z odwagą iść przed siebie. Staramy się, żeby nasi absolwenci poza wiedzą, posiadali również potrzebne dzisiaj kompetencje społeczne. Stawiamy na wszechstronny i harmonijny rozwój, w którym dużą rolę odgrywają: współpraca, działanie zespołowe i poczucie odpowiedzialności oparte na wzajemnym szacunku. Dobrze przygotowujemy do życia we współczesnym świecie jednocześnie ucząc elastyczności i przystosowywania się do nowych realiów świata, który ciągle się zmienia.

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 im. JANA PAWŁA II W JASTRZĘBIU - ZDROJU PROWADZI NAUKĘ W 3 TYPACH SZKÓŁ:

Szkoła podstawowa nr 2 Mistrzostwa Sportowego - kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

V Liceum Ogólnokształcące - kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Technikum nr 2 - kliknij, aby dowiedzieć się więcej.