Wyniki wyborów do SU 2018

Utworzono: piątek, 28, wrzesień 2018 MGG

 28 września 2018 odbyły się w naszej szkole wybory do  Samorządu Uczniowskiego. Kandydatury zgłosiło aż dziewiętnastu uczniów! "Lokal wyborczy" wraz z wcześniej przygotowaną urną, listami uprawnionych do głosowania i wydrukowanymi i opieczętowanymi kartami do głosowania znajdował się w sali nr 26. Nad bezpieczeństwem głosujących i prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała Komisja Wyborcza w składzie: Michał Zachariasz, Paulina Błońska, Martyna Kośmicka. Głosowanie przebiegło szybko i sprawnie, frekwencja wyniosła prawie 80%. Komisja Wyborcza wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego p. Damianem Zawieruchą zliczyła głosy, uzupełniła protokół wyborczy i ostatecznie w skład tegorocznego SU wchodzą:

Bartosz Tokarski /2t/

Wiktor Nowakowski /3m/

Olaf Górnik /8b/

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów!

Thursday the 4th. Affiliate Marketing. Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II
Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux