I SPORTOWY FESTYN RODZINNY

Utworzono: poniedziałek, 18, czerwiec 2018 MGG

I SPORTOWY FESTYN RODZINNY za nami. Miejscem spotkania był kompleks boisk ORLIK w Zespole Szkół nr 5, w skład którego wchodzi Szkoła Podstawowa nr 2 Mistrzostwa Sportowego.

Boisko w mgnieniu oka wypełniło się po brzegi. Przyszło mnóstwo rodzin spragnionych dobrej zabawy. Oczywiście nie zawiedliśmy ich. Zabawa była przede wszystkim sportowa. W różnych dyscyplinach sportowych zmagali się zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 2 Mistrzostwa Sportowego i rodzice. Uczestnicy imprezy mogli również kibicować w bardzo emocjonującej rozgrywce piłkarskiej pomiędzy trenerami i pierwszą drużyną GKS-u, która w większości składa się z absolwentów naszego Zespołu Szkół nr 5.

Po zmaganiach sportowych każdy, kto miał ochotę, mógł skosztować pysznej kiełbasy z grilla, bigosu i innych przekąsek, a na deser wybierać spośród wielu ciast domowej roboty. Bardzo ważnym elementem spotkania była loteria dająca możliwość wygrania ciekawych gadżetów, natomiast licytacja koszulki z autografem Łukasza Piszczka przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Koszulka tego znanego piłkarza została wyceniona na ponad 1200 zł!

Inicjatorem i prowadzącym całe spotkanie był wicedyrektor Grzegorz Łukasik. Organizacją, obsługą, przygotowaniem wszystkich pyszności, gadżetów i przedmiotów do licytacji zajęli się rodzice z przewodniczącą Rady Rodziców panią Anita Kowalik na czele. Nad wszystkim czuwała – jak zawsze – pani Dyrektor szkoły Barbara Gadowska.

Thursday the 4th. Affiliate Marketing. Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II
Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux