Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej w Głuchołazach 2018

Utworzono: poniedziałek, 11, czerwiec 2018 MGG

Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Nożnej w Głuchołazach 2018

10 czerwca 2018 uczniowie SP nr 2 MS zdobyli IV miejsce w finałach ogólnopolskich. Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Mistrzostwa Sportowego Barbara Gadowska w imieniu całej społeczności szkolnej złożyła zawodnikom oraz wszystkim zaangażowanym w sukces chłopaków trenerom serdeczne gratulacje. Oto nasza zwycięzka drużyna: Jakub Chudecki, Michał Kiełbasa, Dawid Kania, Oskar Konieczny, Maciej Zborowski, Bartek Zborowski, Mateusz Jany, Kacper Wojnar, Aron Kłosok, Mateusz Brzyszkowski.

Swój wielki udział w sukcesie mieli: wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Mistrzostwa Sportowego Grzegorz Łukasik, trenerzy Wojciech Kania i Kamil Pająk oraz kierownik Eugeniusz Gabryś.

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:
I miejsce - Korona Kielce
II miejsce - Polonia Leszno
III miejsce - Varsovia Warszawa
IV miejsce - SP nr2 MS GKS JASTRZĘBIE.

 

Thursday the 4th. Affiliate Marketing. Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II
Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux