DZIEŃ RODZICA 2018

Utworzono: czwartek, 31, maj 2018 MGG

Rodzina – tu zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy.

Tegoroczny Dzień Rodzica rozpoczął się od spektaklu przygotowanego przez panią Sylwię Sobczyk. Uczniowie klasy II „i” pięknie przedstawili nam blaski i cienie rodzicielstwa. Pokazali rodzicielską miłość, poświecenie i troskę, ale również wdzięczność dziecka wobec rodzica. Występ uczniów spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem, a nawet łzami wzruszenia.

Po części artystycznej rodzice udali się do sali, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek. Wstępem do rozmów i biesiadowania były podziękowania Pani Dyrektor złożone na ręce rodziców. Dostali oni pamiątkowe dyplomy „Wzorowego Rodzica”. Tym samym dyrekcja oraz nauczyciele wyrazili uznanie za osiągnięcia dziecka oraz podziękowali za wkład pracy w życie szkoły.

Za część organizacyjną odpowiedzialne były panie: Justyna Pilawska, Aleksandra Mazur, Sylwia Sobczyk, Karolina Kościelniak. Dziękujemy również nauczycielom oraz uczniom klasy III „i”, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości.

Kolejne spotkanie przeszło do historii, wspomnienia pozostają, a my widzimy się znów za rok!

Thursday the 4th. Affiliate Marketing. Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II
Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux