AKCJA SCHRONISKO

Utworzono: piątek, 24, listopad 2017 Admin

Nie uwierzycie!!! Mamy już ponad 180 kg karmy!!! Jest prawie 150 kg suchej karmy i ponad 30 kg mokrej karmy dla schroniskowych staruszków.

To jeszcze nie koniec AKCJI SCHRONISKO, ale na pewno już czas na wstępne podsumowanie akcji!!!

Jesteśmy bardzo dumni z uczniów Zespołu Szkół nr 5 <3 Rodzicie też mają w tym swój ogromny wkład. Macie wielkie serducha!!! Smaku akcji dodaje oczywiście możliwość zdobycia zaszczytnego tytułu NAJBARDZIEJ ZWIERZLUBNEJ KLASY, ale co najważniejsze? To, że psiaki i kociaki z jastrzębskiego schroniska przy ul. Norwida będą miały niezłą ucztę dzięki Waszemu zaangażowaniu. Dodatkowo ich legowiska będą cieplejsze na zimę, bo przynieśliście ciepłe kołderki, kocyki, prześcieradła i ręczniki! Wśród darów znalazły się też psie zabawki, smakołyki, kostki, a nawet smycze i obroże! Jesteście wielcy!

A teraz wstępne wyniki konkursu na NAJBARDZIEJ ZWIERZOLUBNĄ KLASĘ. Od razu zaznaczamy, że aż 26 kg suchej karmy i 8,2 kg mokrej karmy nie zostało opisanych lub przydzielonych do konkretnej klasy, więc pozostają jako dary anonimowych darczyńców i nie mają wpływu na wynik konkurencji.

Do obsadzenia trzy miejsca. Klasy, które zaciekle walczą o tytuł to klasy:

4a z wynikiem 43,4 kg,

4b - 33,54 kg,

2m - 23,75 kg,

3m - 22,5 kg

Tuż za nimi kolejno: 1t, 3a, 2a,   3g, 6a,   2h, 7a

ALE WSZYTSKO MOŻE SIĘ JESZCZE ZMIENIĆ!!! Czekamy na Was jeszcze w poniedziałek na zapleczu w sali nr 30  do godziny 12.00!

 

Thursday the 17th. Affiliate Marketing. Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II
Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux