VI WARSZTATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO W ZS 5

Utworzono: poniedziałek, 23, maj 2016 Piotr Stafin

6 spotkanie z native speakerem19 maja 2016r. uczniowie Naszego liceum i technikum już szósty raz uczestniczyli w warsztatach językowych, które poprowadził znany społeczności szkolnej native speaker języka angielskiego - Pan Johannes Botha.

Celem przewodnim warsztatów jest przełamanie bariery językowej uczniów. Nie są one standardowym kursem językowym, co sprawia, że spotkania te są ciekawe i nie są nudne ze względu naróżnorodną tematykę. Ponadto, uczniowie doskonalą znajomość języka angielskiego, rozwijają otwartość na inne postawy, obyczaje i tradycje. Spotkania te również integrują młodzież Naszej Szkoły.

Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach i z pewnością poszerzyli swoje umiejętności językowe.

Elżbieta Skrobiś

           

Wednesday the 12th. Affiliate Marketing. Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II
Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux