Uroczyste wręczenie zaświadczeń laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych

Utworzono: sobota, 16, kwiecień 2016 Piotr Stafin

11 kwietnia br. w Katowicach  w budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego odbyło się uroczyste wręczenie zaświadczeń i gratulacji laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

W roku szkolnym 2015/2016 w dwunastu konkursach organizowanych przez śląskiego kuratora zanotowano ponad 37 tysięcy udziałów uczniów w etapie szkolnym, 487 gimnazjalistów zdobyło tytuł laureata. Pośród nich znalazła się uczennica naszej szkoły, Sonia Al-Srory, która uzyskała tytuł Laureata Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.

Na gali laureatów Soni towarzyszył wicedyrektor naszej szkoły, Grzegorz Łukasik, który odebrał gratulacje od Urszuli Bauer, śląskiego kuratora oświaty.

Soni jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

gala laureatow 2016 1   gala laureatow 2016 2   gala laureatow 2016 3   gala laureatow 2016 4

Thursday the 24th. Affiliate Marketing. Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II