Dyktando z języka angielskiego 2017

Kategoria: Język angielski
Opublikowano Piotr Stafin

Serdecznie zapraszamy uczniów liceum i technikum do udziału w kolejnej edycji DYKTANDA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO, które odbędzie się dnia 24 kwietnia 2017r.

o godz.11.40 - 12.25 w sali 26.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

SZKOLNEGO DYKTANDA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

CELE KONKURSU:

• Doskonalenie umiejętności pisania w języku angielskim tekstu dyktowanego
  • rozwijanie motywacji do nauki języka angielskiego

ZASADY ORGANIZACJI KONKURSU:

• każda klasa ponadgimnazjalna zgłasza 2 lub 3 uczniów do udziału w dyktandzie
  • zgłoszenia są przyjmowane do dnia 20.04.2017r. u nauczycieli języka angielskiego
  • konkurs odbędzie się 24.04.2017r. w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Jastrzębiu-Zdroju.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs ma charakter szkolny.
  2. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów liceum i technikum.
  3. Uczestnicy dyktanda zapisują treść dyktowanego tekstu.
  4. Komisja  składająca się z nauczycieli języka angielskiego sprawdza poprawność zapisanego tekstu pod względem ortograficznym, interpunkcyjnym, ogłasza wyniki oraz podaje nazwiska zwycięzców konkursu.
  5. Zwycięzcy konkursu (trzy najwyższe kolejno wyniki w liceum oraz  w technikum) otrzymują nagrody  i dyplomy.

Szczegółowych informacji udzielą organizatorzy dyktanda: p. Elżbieta Skrobiś, p. Mariola Marszałek